Parduotuvės

Robert Kalinkin Bridal

Tel.: 8652542763 AUKŠTASVieta plane

Tik „PC Europa“ – pirmoji „Robert Kalinkin“ vestuvių „ready-to-wear“ kolekcija.

Dizaineris Robertas Kalinkinas pirmąkart pristato vestuvinę „ready-to-wear“ (gatavų) suknelių kolekciją, kurios namais taps visiškai atnaujinta Robert Kalinkin parduotuvė „PC Europa“ 3-iame aukšte.

„Laikyk šias sukneles savo balta drobe – dėvėk tokias, kokios yra arba dekoruok pagal savo norus ir paversk išsirinktą suknelę tikrai savo. Jei tik pageidausi, specialiai tau papildomai suknelę rankomis išsiuvinės ar kitaip dekoruos mūsų ateljė meistrės“, – apie kolekcijos išskirtinumą pasakoja dizaineris.

Lengva, gaivi ir minimalistinė – kolekcija palieka vietos nuotakos fantazijai ir idėjoms. Su šiomis suknelėmis nereikės aukoti ir komforto – dauguma jų turi patogias kišenes bei siluetą paryškinančius nuimamus diržus. Suknelėse dizaineris naudoja klasikinių kirpimų ir modernių detalių simbiozę – asketiškos linijomis bei švarūs siluetai čia susijungia su organišku, santūriu dekoru.

Atnaujintoje „Robert Kalinkin“ vestuvių ateljė „PC Europa“ 3-iame aukšte meistrės ne tik dekoruos sukneles, bet ir pritaikys jas pagal individualias kūno formas. Išsirinkti, pakoreguoti ir jau atsiimti norimą suknelę čia bus galima per 3-4 savaites – gerokai trumpiau, nei siuvantis individualiai. O jei suknelė patiks tokia, kokia yra, ją galima įsigyti ir internetu – mados namų elektroninėje parduotuvėje.

Šių dizainerio kūrinių kaina prasideda nuo 500 eurų – R. Kalinkinas pabrėžia norėjęs pasiūlyti galimybę paprastai ir patogiai įsigyti autorinį kūrinį toms, kurios neturi laiko ar galimybės kurti savo suknelės individualiai nuo nulio.

X