Parduotuvės

MARCIANO GUESS

2 aukštasMob. +370 656 14081Vieta plane

„Marciano Guess“ drabužiai skirti stilingoms, mados tendencijas nustatančioms moterims. „Marciano Guess“ moteris – elegantiška, subtiliai seksuali ir rafinuota. Kolekcijas sudaro spalvingos suknelės bei palaidinės ir tobulai pasiūtos kelnės, sijonai, švarkeliai. Kiekvienos „Marciano“ kolekcijos drabužius siūloma derinti tarpusavyje ir pukiai jaustis nuo rytinių darbo susitikimų iki visą naktį besitęsiančių vakarėlių.

2016 m. rudens-žiemos kolekcijos pagrindu dizaineriai pasirinko Rytų kultūrą, kurią permąstė ir interpretavo, pasitelkdami kontrastų žaismą, sukuriantį atsainios prabangos pojūtį. Gundantys nėriniai ir žėrinčios medžiagos, tokios kaip satinas, iš kurių pasiūtos palaidinės ir suknelės derinami su klasikinio vyriško garderobo elementais. Nesvarbu, ar kalbame apie moteriškus elementus, ar vyriškus, minimalizmą ar ryškias spalvas, šios kolekcijos esmė slypi kontrastų ir priešingybių susipynime. Jo dėka kasdieniai drabužiai įgauna prabangos.

Raštai, įkvėpti Rytų motyvų, pabrėžia kolekcijos išskirtinumą ir eleganciją; dramatiškas modelių moteriškumas gali būti lyginamas su delikačiu ir tuo pačiu metu egzotišku orchidėjos žiedu. Rytų dvasia karaliauja prabangiuose deriniuose, tarp kurių originalumu išsiskiria platūs kimono, tunikos ir obi stiliaus diržai, kuriuose taipogi yra ir Vakarams būdingo subtilumo. Spindinčios vakarinės aprangos inspiracija tapo žvaigždėtas dangus. Blizgučiai ir spindinčios detalės gali akimirksniu apšviesti naktį ir bet kurią šokių aikštelę.

Daugiau:
Guess by Marciano
Facebook

GUESS by Marciano – tai šaltinis nuolatinio įkvėpimo, alsuojantis kūno estetika ir aistra.
Prekių ženklai
X