Parduotuvės
  • gant_2352

Gant

2 aukštasTel. +370 (5) 248 7178Vieta plane

Prekės ženklas GANT buvo sukurtas 1949 m. Amerikos Rytų pakrantėje, kol palaipsniui užvaldė ir senąjį žemyną – Europą. Apibendrinant galima pasakyti taip: amerikietiškas pragmatizmas sutiko europiečio manieringumą. Tokių vertybių derinys padėjo GANT tapti pasaulinio masto ženklu.

Visa tai užvirė, kai Bernardas Gantmacheris, kilęs iš Ukrainos, pradėjo siūti maršinius kitoms įmonėms. Klientai jo siūtus marškinius pamėgo. Kad užtikrintų klientus, jog jie kaskart gauna tą pačią aukštą kokybę, B. Gantmacheris visiems savo siuvamiems marškiniams prikabino žymiąją „deimantinę“ G etiketę. Greitai visi ir tekalbėjo apie „G“ ženklą, reikalaudami dar. Netrukus buvo įkurtas šeimos verslas. Prie Bernardo ir jo žmonos – sagų ir sagų kilpų specialistės – prisijungė jų sūnūs, ir GANT tapo didžiuliai.

Drabužių pramonei GANT pasiūlė ne vieną kūrybingą naujovę, visų kompanijų naudojamą ir šiandien. Jie buvo pirmieji, kurie Jungtinėse Amerikos valstijose išpopuliarino sagutes ant marškinių apykaklės. Vėliau atsirado ir sagutė apykaklės gale, prilaikanti kaklaraištį, ir marškinių klostė nugaroje, ir kilpa apykaklės gale, sukurta, kad tvarkingieji Jeilio universiteto studentai galėtų ramūs pasikabinti marškinius persirengimo spintelėse.

GANT  parduotuvėje EUROPOJE pastebėsite, kad viskas prasidėjo nuo marškinių, bet ties jais toli gražu nesustojo. Dabar GANT stiprybė yra ir itin platus drabužių pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams.

www.gant.com

Gant

El. paštas: gantas@burda.lt

GANT: amerikietiškas pragmatizmas sutiko europiečio manieringumą.
X