Parduotuvės
  • silit-virtuves-indai_rgb

Silit virtuvės indai

2 AUKŠTASVieta plane

“SILIT virtuvės indai” – tai aukštos kokybės virtuvės indai ir reikmenys iš geriausių Europos gamintojų. SILIT vokiški puodų rinkiniai (daugiau kaip 10 kolekcijų) su ekologiška Silargan stiklo metalo keramikos danga ir plieniniai iš 18/10 plieno. Puodai su Silargan danga – tai sveikiausio paviršiaus indai, skaniausi patiekalai, išskirtinis dizainas, spalvų pasirinkimas ir lengviausia priežiūra. SILIT moderniausi Sicomatic Econtrol greitpuodžiai, Fondue, Wok ir kiti specialūs indai.

Econtrol greitpuodžiai pagamina patiekalus 3 kartus greičiau, sutaupo Jūsų laiką, virš 60% energijos ir išsaugo du kart daugiau vitaminų, skonį ir aromatą. De Buyer prancūziški variniai puodai ir keptuvės sukurti indukcinėms viryklėms. Variniai indai – tai moderni klasika Jūsų virtuvėje. De Buyer Mineral B keptuvės be jokio padengimo pagamintos iš storasienės geležies ir paviršius impregnuotas bičių vašku.

Tai nesunaikinamos ir amžinos keptuvės, jose galima pjaustyti peiliu ir kepti ant atviros ugnies.
GreenPan belgiškos MILAN naujausios3D kartos nelipnios keptuvės su Thermolon mineralų keramikos danga be PTFE ir PFOA. SCANPAN daniški IMPACT puodai iš 18/10 plieno ir CTX indukcinės keptuvės iš 7 metalo sluoksnių su Stratanium danga be PFOA.

CTX keptuvės – tobulas kepimas ant indukcinių viryklių, nes šios keptuvės tik indukcijai ir buvo sukurtos.
BÖRNER vokiškos daržovių pjaustyklės, tarkos, dubenėliai, skustukai, dekoravimo įrankiai, sulčių spaustuvai. V5 Hobel pjaustyklė – tai 10 operacijų atliekantis naujausio modelio multifunkcinis įrankis, kuris daržoves pjausto kelių storių griežinėliais, šiaudeliais ir kubeliais.

O kas yra BÖRNER firmos MULTIMAKER, SHEESEMAKER, CHIPSMAKER sužinosite tik pas mus… BÖRNER ROKO tarka – tai visų mėgstami ploni morkų ir kitų daržovių šiaudeliai salotoms. Ateikite ir išbandykite!
ALLIGATOR švediškos svogūnų ir česnakų pjaustyklės kubeliais. JOSKO-FIREBIRD vokiškos rankinio liejimo keptuvės su Alpha Titan 2000 titano keramikos dangos pagrindu. Tai vokiška keptuvių kokybė. GIANNINI originalūs itališki espresso kavinukai su ypatinga uždarymo sistema ir nepriekaištingu kavos skoniu.

GIANNINI meistrų pagaminti stalo įrankiai džiugins Jus kiekvienų pietų metu ir papuoš Jūsų valgomojo stalą per šventes.
GÜDE Solingen, SCANPAN, VICTORINOX, FILMAM kokybiški kaltinio plieno virtuvės peiliai. KAI SHUN japoniški DAMASKO plieno kaltiniai virtuvės peiliai. Estetikos, aštrumo ir praktiškumo visuma. Vienas aštrus, patogus ir iš rinktinio plieno nukaltas virtuvės peilis, geriau negu pilnas stalčius bukų ir neužsigalandančių peilių.

Jūs nusipelnėte naujo aštraus peilio – ateikite ir išsirinkite!

Visiems indams gaminti naudojama tik saugios technologijos ir ypatingi konstrukciniai sprendimai. Tobulas indų dizainas ir atsakingas gamybos procesas užtikrina išskirtines kiekvieno gaminio savybes. Kiekvienas pas mus įsigytas virtuvės indas padės pasiekti aukščiausių rezultatų Jūsų virtuvėje. Atraskite malonumą gamindami mėgstamus patiekalus su kokybiškais įrankiais. Viskas tinka sveikuoliškai ir ekologiškai virtuvei.

Kviečiame užeiti į “SILIT virtuvės indai” saloną EUROPA PC 2-ame aukšte, pasitarti su konsultantėmis ir maloniai apsipirkti.

SILIT – SKONIO ELEGANCIJA JŪSŲ VIRTUVĖJE

 

TEL.: +370 671 72880

Daugiau informacijos: www.puodai.lt

Dirbame: I-VI 10:00 – 21:00, VII 10:00 – 20:00

X