Parduotuvės

Premium

2 aukštasTel. +370 (5) 213 39 04Mob. +370 618 183 71Vieta plane

Salonas „Premium“ – ypatinga vieta p.c. EUROPA. Čia moterims siūlomi net kelių pasaulinio garso prekių ženklų drabužiai, avalynė, rankinės ir aksesuarai. Salono pranašumas – gerai apgalvotas jų derėjimas. Kolekcijos surinktos taip, kad salone skirtingus poreikius turinčios moterys galėtų susikurti skirtingo stiliaus įvaizdį. Labai plati yra ir kainų bei dydžių skalė. Visi vardai „Premium“ salone – su sava istorija ir filosofija. Garsius drabužių ženklus – „Laurèl“, „Philosophy di Alberta Ferretti“, „Patrizia Pepe“, „Elégance“ – papildo ne mažiau garsūs avalynės ir aksesuarų gamintojai „Stiuart Weitzman“, „Bally“, „Longchamp“.

Avalynė, rankinės ir aksesuarai

„Stiuart Weitzman“. Šis prekių ženklas tapatinamas su prabanga ir kerėjimu, kuris bekompromisiškai eina koja kojon su patogumu. Stuartas Weitzmanas – žymus batų kūrėjas, nuo 2002-ųjų kasmet pristatantis milijono dolerių vertą vienetinę batelių porą, kuria puošia vieną iš „Oskaro“ nominančių. Bet p.c. EUROPA Jūs galite išsirinkti jo kurtus aukštakulnius kasdieniam pasirodymui: bateliai yra stebinamai patogūs. Kūrėjas garsiai deklaruoja, kad jei būtų priešingai, nė nesiryžtų pardavinėti batelių. Jei sukurti bateliai nors truputį trintų, spaustų ar vargintų – visa komanda kurtų juos iš naujo. Dailūs bateliai gali būti patogūs!

„Bally“. Meistrų rankomis siūti, stilingi „Bally“ gaminiai  yra pelnytai užsitarnavę ilgaamžiškumo, patikimumo ir tvirtumo vardą. Kai „Bally“ tapo pripažintu Europos batų gamybos lyderiu, ėmėsi naujo iššūkio ir po beveik šimtmečio nuo kompanijos įkūrimo pradėjo kurti rankines. Nors pagrindiniu kompanijos akcentu buvo ir yra avalynė, „Bally“ rankinės irgi turi savo legendą. Viena jų buvo sukurta Gretai Garbo, kai ši, atradusi „Bally“, jį tiesiog įsimylėjo. Rankinių formos klasikinės, bet visos išsiskiria kokia nors madinga šiuolaikiška smulkmena: raštu, spalva, smulkiu akcentu. Oda minkšta ir kruopščiai susiūta. „Premium“ salone rasite „Bally“ rankinių, batų bei smulkių odinių aksesuarų.

„Longchamp“. Jų legenda prasidėjo 1948 metais, kai Jeanas Cassegrainas, paveldėjęs tėvo tabako parduotuvę, ėmėsi gaminti odinius cigarečių dėklus ir tuo metu ypač madingus odinius kandiklius. Paryžiaus aukštuomenė, ypač George Sand stiliaus moterys, veržėsi įsigyti šių unikalių aksesuarų. Kultiniu šio prekių ženklo simboliu tapo „Le Pliage“ kolekcijos rankinės – spalvingos, universalios, įvairių dydžių ir patogios, su jomis trumpos kelionės atrodo spalvingos bei lengvos. Be „Longchamp“ rankinių, p.c. EUROPA dar galėsite rasti šio vardo smulkių odinių aksesuarų, šilkinių skarelių, skėčių bei papuošalų.
 www.premiumfashion.lt

 www.laurel.de

 www.albertaferretti.com

 www.patriziapepe.com

 www.elegance.eu

 www.bally.com

 www.longchamp.com

 www.stuartweitzman.com

 Premium Fashion

„Premium“ rafinuotos moters garderobą papildo pripažintais avalynės, rankinių bei aksesuarų ženklais
X