Parduotuvės
  • ELEGANTLINE_main_2368

Elegant Line

3 AUKŠTASTEL. +370 612 22644Vieta plane

„Elegant Line“ parduotuvėje karaliauja Elegancija. Parduotuvė antrame p.c. EUROPA aukšte – didžiausia tinklo atstovė Lietuvoje, todėl tikri elegantiško stiliaus gurmanai bei gurmanės skuba būtent čia, norėdami rasti lobių iš naujų „Lacoste“, „Pepe Jeans“, „Hispanitas“, „Dumond“, „Lilly‘s Closet“, „Rapisardi“, „Unisa“, „Solo femme“, „Levis“ kolekcijų. Visos „Elegant Line“ naujienos čia pristatomos anksčiausiai, asortimentas – plačiausias, o stilius – sukurtas palikti didžiausią įspūdį, nesvarbu, ar norite ko nors romantiško, rafinuoto ar spalvingo. Parduotuvėje rasite avalynės, rankinių bei avalynės priežiūros priemonių.

 „Lacoste“. Krokodilas, kaip spauda praminė teniso čempioną prancūzą René Lacoste, buvo ryški ir drąsi asmenybė. Kai jam prireikė tokių polo marškinėlių, su kuriais kortuose jis jaustųsi ir laisvas, ir elegantiškas,  jis juos 1927 m. sukūrė, pirmuosius. Taip prasidėjo mados ir gyvenimo būdo ženklo „Lacoste“ istorija. Parduotuvėje rasite nepriklausomybę ir stilių skelbiančių „Lacoste“ batų.

„Pepe Jeans“. Džinsų kompanijos „Pepe Jeans“ avalynės kolekcijoje vyrams bei moterims tiesiog šviečia pajauta miesto gyvenimo pulsui. Pradėję Londono Portobelo turgaus atmosferoje, „Pepe Jeans“ visada išlaikė giminystės ryšius su gatvės mados dvasia. Gabumas laiku pasisakyti apie Zeitgeist 90-ųjų pradžioje padėjo šiai kompanijai išeiti į priešakinę mados liniją. Nors „Pepe“ neturėjo ilgos vardo istorijos užnugaryje, bet įsteigė save kaip miestietiškos, dabar vykstančios kultūros ikoną. „Pepe Jeans“ avalynė, žinoma, idealiai dera prie džinsų. Ir miesto.

 „Dumond“. „Dumond“ myli saulę ir gyvenimo džiaugsmą. Nieko nuostabaus, kai kompanijos kilmės šalis – Brazilija. „Dumond“ apavo ir rankinių kolekcijos –  įkvėptos Karnavalo dvasios, spalvų, judėjimo laisvės ir viso Brazilijos šarmo. Kuo ekstravagantiškiau, tuo labiau džiaugiasi „Dumond“ širdis. Galite nujausti, kad „Dumond“ pirmenybę teikia vasariškai avalynei bei aukštakulniams. Oda, metalas, vintažinės ar netvarkingos tekstūros – visa gula į tobulą braziliškos mados elementų ir elegantiško modernaus dizaino derinį.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija regi „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, jaučianti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ yra vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje. Jų apavas buvo pasirodęs tokiuose prabangiuose mados žurnaluose kaip „Vogue“, „In Style“, „Hello“, taip tik patvirtinant visuotinį vardo pripažinimą. Produkcija eksportuojama 35 šalyse.

 www.elegantline.lt

 www.lacoste.lt

 www.pepejeans.com

 www.hispanitas.com

 www.dumond.br

 Elegant line

 

Elegant line naujienos

Rinktis tikrai yra iš ko, juk čia pristatomos naujausios „Lacoste“, „Pepe Jeans“, „Hispanitas“, „Basconi“, „Unisa“, „Solo femme“, „Levis“, „Boticheli“ batų kolekcijos. Taip pat šio sezono naujiena – įspūdingos „Valentino“, „Roccobarocco“, „Fiorucci“ rankinės.Tai gerai žinomi ir mėgstami visame pasaulyje, Italijoje sukurti prekiniai ženklai. Kiekvieną kartą pristatant naujas rankinių kolekcijas žavimasi subtiliu jų dizainu bei per ilgą šių prekinių ženklų gyvavimo laiką, išlaikyta prabangia klasika.

Tad užsukę į ELEGANT LINE parduotuvę, net išrankiausio skonio atstovai liks patenkinę savo poreikius. O mėgstantys individualumą ras sau tinkamų batų ir aksesuarų, dėl kurių neliks nepastebėti.

Daugiau – Elegant Line

Čia rasite plačiausią asortimentą Jūsų nepralenkiamai elegancijai
X