Parduotuvės
  • DANIJA_main_3130

Danija

1 aukštasTel. +370 (5) 2487018Vieta plane

Batai „Danijoje“ reiškia paprastą dalyką – įdomaus judėjimo perspektyvą. Geriausia, kai batai tiesiog masina juos apsiauti ir žingsniuoti nugyventi įdomią dieną, metus, atostogas. Šiaip jau, ką tik norite, nes „Danija“ – įdomiam gyvenimui! Didžiausias batų parduotuvių tinklas Lietuvoje pasiruošęs pasiūlyti skirtingiausių įdomaus gyvenimo scenarijų, todėl vienoj parduotuvėj puikiai sutaria įvairūs vardai, gyvenimo būdai. Tai „Vagabond“, „Bugatti“, „Clarks“, „Crocs“, „Marc“, „Puma“, „Nike“, „Adidas“, „Lacoste“, „Tamaris“, „Lorenzo“, „Otre“, „Betty Blue“, „Mel“, „Tretorn“ ir netgi dar daugiau. Nes taip įdomiau.

„Vagabond“. Avalynės fanatai iš Švedijos. „Vagabond“ reiškia bohemišką asmenybę, klajūną ar keliautoją. Pačia svarbiausia bato išvaizdos savybe „Vagabond“ apavo kūrėjai laiko  jo siluetą, o jo vidine – tokią kokybę ir patogumą, kurie leistų nukeliauti iki pat pasaulio krašto, jei tik klajūnui prisieitų.

 „Lacoste“.  Krokodilas, kaip spauda praminė teniso čempioną prancūzą René Lacoste, buvo ryški ir drąsi asmenybė. Kai jam prireikė tokių polo marškinėlių, su kuriais kortuose jis jaustųsi ir laisvas, ir elegantiškas,  jis juos 1927 m. sukūrė, pirmuosius. Taip prasidėjo mados ir gyvenimo būdo ženklo „Lacoste“ istorija. Parduotuvėje rasite nepriklausomybę ir stilių skelbiančių „Lacoste“ batų.

 „Ecco“. Oda yra pagrindinis „Ecco“ elementas. „Ecco“ odą gamina patys nuo 1986 m. ir yra viena iš penkių didžiausių kokybiškos odos gamintojų pasaulyje. „Ecco“ batų dalys susiuvamos rankomis, sukuriant bato išviršį, o priekinė ir kulno dalys, jau pasitelkus technologijas, suformuojamos darbininkų. Visi batai gaminami naudojant PU (poliuretano) padą, todėl yra minkšti, lankstūs, lengvi. „Ecco“ sukūrė ypatingą PU pado konstravimo technologiją, todėl garsėja unikalia kokybe ir patogumu.

„Mel“. Tai žaisminga ir ryški jaunesnė garsiųjų „guminių“ batų „Melissa“ sesuo. „Mel“ siekia tik vieno – pasaldinti kiekvieną gyvenimo žingsnį. Bet šie „saldainiai“ sveiki. „Mel“ bateliai ekologiški, perdirbami, veganiški, turintys subtilų kvapą – žodžiu, įrodymas, kad mada gali būti rūpestinga aplinkai ir turininga. Plastikas, iš kurio gaminami spalvingieji „Mel“ yra šių dienų meno atradimas. Juk tai medžiaga, kuri nesuyra šimtus metų – kodėl nepanaudojus jos skoningai?

„Bugatti“. „Bugatti“ yra vokiečiai. Patogumo klausimu jie nejuokauja, todėl sukūrė daugybę specifinių apavo savybių, kurias integruoja į skirtingas gaminamų batų linijas, kad išlaikytų savo meistrystės tradicijas. Papildoma erdvė pirštams, pagalvėlės paduose sąnarių garbei, ortopediniai vidpadžiai, pamušalas lyg kojinė, terminiai padai – „Bugatti“ teigia ir įrodo, kad svajonių pora nėra ta, kuri tinka tik matuojantis parduotuvėje.

 www.danija.lt

 Danija

 www.lacoste.com

 www.vagabond.com

 www.bugatti-shoes.com

 www.melshoes.com

 www.ecco.com

 

DANIJOS pirkėjas – dinamiškas ir stilingas

 

Kiekvieną sezoną savo pirkėjams siūlome ne tik visiems gerai pažįstamus prekės ženklus kaip Tamaris, Rieker, Bugatti, Lacoste ar Vagabond, bet ir papildome savo kolekciją naujais pasaulyje žinomais prekiniais ženklais,  kaip  Bjorn Borg, Via Uno, Ecco ar Bearpaw. Ištikimiausiems klientams siūlome patrauklią lojalumo programą. Visada stengiamės dirbti Jums – mūsų klientams, juk DANIJA – įdomiam gyvenimui!

Nuotraukų iš naujųjų kolekcijų galite pamatyti čia: Danija

Danijoje batai tiesiog masina juos apsiauti ir eiti įdomiai gyventi
X