Parduotuvės
  • Majorica2-01-01

Majorica

I aukštasVieta plane

Majorica  vienas seniausių perlų brendų, gerai žinomas visame pasaulyje nuo 1890 metų. Majorica perlus pamego ,ne tik Ispanijos Moterys, bet ir viso pasaulio Moterys, kurios neabejingos perlams. Didžiausio populiarumo viršūnė Amerika, Rusija, Kinija…Majorica papuošalais puošėsi tokios nuostabios Moterys kaip Jacqueline Kennedy,  Sophia Loren, kuri puošdavosi Majorica perlais ne tik prabangiose vakarėliuose, bet ir filmuodamasi.

Majorica išsiskiria tuom , kad senas gilias perlų tradicijas sujungia su šiuolaikiniu modernizmu. Perlų dizainą kuria vieni geriausių Ispanijos jūvelyrų…kurie stengiasi, kad Majorica perlus būtų galima nešioti kasdien. Papuošalai yra gaminami kolekcijomis ir vis atsinaujinami.  Majorica paneigė mitą, kad perlai tinka tik vyresnio amžiaus moterims. Šiandiena juos drąsiai renkasi įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų Moterys. Perlai priteikia Moteriai švytėjimo.

Visi papuošalai yra rankų darbo iš kruopščiai atrinktų ir nupoliruotų perlų. Perlai yra sertifikuoti, kiekvienam papuošalui suteikiama 2 metų garantija, o patiems perlams 10 metų garantija. Kaip bebūtų perlai yra klasika…

X