Parduotuvės
  • Pagrindinis logo

Butiq.Lt

Tel.: 86 11 39 4151 AUKŠTASVieta plane

Tai erdvė, kurioje gyvena madingi aksesuarai ir laikrodžiai JAI ir JAM. Čia rasite sparčiai populiarėjančius skandinaviškus laikrodžius „Triwa“ bei „Daniel Wellington”. Miniatiūrinius prancūzų „Trois Petits Points“ papuošalus. Butiq.lt flagmanu tapusio anglų „French Connection“ galanteriją ir dar daug daugiau.

„Butiq.lt“ – oficialus atstovas pasaulyje žinomų prekinių ženklų:

„French Connection“ – gerai žinomas britiškas prekės ženklas, siūlantis įdomaus dizaino į „priekį žvelgiančius“ aksesuarus, kurie pasižymi aukšta kokybe ir prieinamomis kainomis. „Fcuk“ siūlo į madą ir jos taisykles per daug rimtai nežiūrėti, o tiesiog gerai leisti laiką ir turėti savo stilių.

„Triwa“ – nepriklausomas ir šiuolaikinis laikrodžių ir aksesuarų prekės ženklas.

„Triwa“ juda panašiai kaip pats laikas – visada vystosi, niekada nestovi vietoje. Laikrodžių ir aksesuarų dizainas yra klasikinio silueto, švediško modernaus dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų derinys.

„Daniel Wellington“ – laikrodis tinka kiekvienai progai. Nesvarbu ar tai juodo kaklaraiščio renginys, teniso turnyras ar saulėta diena paplūdimyje. Laikrodis plonas, rafinuotas ir idealiai apvalus. Minimalistinis be daug detalių. Kompanijos įkūrėjai tiki, jog tradicinis ir aiškus dizainas puikiai dera tarpusavyje ir tiks kiekvienai asmenybei vertinančiai klasikinį ir laikui nepavaldų dizainą.

„Trois Petits points“ – prancūzų prekinis ženklas buvo įkurtas 2007 metais. Nuo pat pradžių šių minimalistinių papuošalų gerbėjų ratas augo visame pasaulyje. Tai papuošalai pagaminti iš kruopščiai pasirinktų medžiagų: tauriųjų metalų ar jų mišinio. Puiki dovanos ideja tiesiai iš Prancūzijos jums ar jūsų artimiausiems…

Ir dar daugiau prekinių ženklų rasi „Butiq.lt“ aksesuarų erdvėje PC „Europa“!

www.butiq.lt

Facebook

X