Naujienos

  • MOHITO_280818_61286 (1024×683)
Parduotuvių naujienos
Trečiadienis, 26/09/2018

„Mohito“ rudens tendencijos su Irina Zhirova

Praeitą savaitę pristatyta nauja įvaizdinė MOHITO kampanija tęsia šio sezono pristatymą ir šį kartą nori supažindinti su pagrindinėmis kampanijos tendencijomis. MOHITO rudens sezonas – tikra tendencijų „bomba”. Gyvūnų raštai, smėlio spalva ir „boho“stilius grįžta, bet visai kitu ir nauju amplua.

Suknelių mylėtojos galės pagyvinti savo stilių gyvūnų rašto suknelėmis: raudona leopardo rašto suknele išdrįs pasipuošti tik išsiskirti mėgstanti mergina, o patį įvaizdį dar labiau pagyvins juodais kaubojiškais batais iki kulkšnies. Toks derinys – naujausių mados tendencijų rinkinys, niekas net nesiginčys! Kitas variantas – įvairiaspalvė, vertikaliai dryžuota suknelė. Ryški suknelės spalvų gama „nugesinama“ burgundiško vyno ilgaauliais batais ir krokodilo odos, tos pačios spalvos, rankine. Vėsioms ir lietingoms rudens dienoms sukneles siūlome iškeisti į šilto megztinio ir stilingų kelnių duetą. Tokį drabužių derinį drąsiai puoškite lakuotos odos batais ir minimalistine rankine dekoruota spalvinga detale. Kartais mažos detalės tampa viso įvaizdžio akcentu.

Rudens sezono MOHITO spalvų paletė puikiai atspindi šaltojo sezono charakterį. Kolekcijoje dominuoja vario atspalviai, ruda, raudona ir šiek tiek žalios spalvos.

MOHITO tendencijų pristatymui buvo pasirinkta rusų tinklaraštininkė ir nuomonės formuotoja Irina Zhirova. Jos Instagramprofilis turi daugiau nei du šimtus tūkstančių sekėjų. Irinakasdien dalinasi savo naujais įvaizdžiais ir skatina savo sekėjus būti madingais ir stilingais.

MOHITO prekės ženklas ir toliau tęsia sėkmingą projektą #mohitogirlssu mados ikonomis ir entuziastėmis. Kartais draugės patarimas mados klausimu gali būti daug svarbesnis, nei mados žurnaluose matomų pasaulinių modelių nuotraukos. MOHITO mergina – tavo draugė! Ji tokia pat kaip ir tu – mylinti madą, norinti gražiai atrodyti kiekvieną dieną, dalinanti patarimus kaip artimiausia draugė ir visada kartu su tavimi. Toks jos tikslas! Tokia #mohitogirlsmisija!

X