Naujienos

Parduotuvių naujienos
Pirmadienis, 13/03/2017

„LA PLAY“ 2017 m. pavasaris/vasara

MOHITO pavasario/vasaros sezono reklaminė kampanija nukelia į po Kalifornijos saule įsikūrusį Los Andželą. Šiluma, spalvomis ir daugiakultūriškumu alsuojantis miestas įkvėpė sukurti kampaniją pavadinimu „LA PLAY“. „LA PLAY“ – tai kvietimas smagiai leisti laiką, eksperimentuoti su įprastais aprangos elementais ir detalėmis, formalų stilių pagyvinti lengvesnėmis formomis. Būtent tai ir atsispindi pavasario/vasaros Mohito kampanijos reklamoje: džinsinis švarkelis virsta korsetu, odinis sijonas tampa palaidine, puošnia plaukų juosta pagyvinama kasdienė šukuosena, griežto silueto drabužiai derinami su aplikacijomis, siuviniais, tiulo medžiaga ir subtiliais nėriniais.

MOHITO pavasario/vasaros kolekcija – moteriška, romantiška, žaisminga, lengvabūdiška, subtili, klasikinė: cigaretės formos kelnės, plisuoti įvairių spalvų midi ilgio sijonai, tiulio sijonai papuošti gėlių formos aplikacijomis, medvilniniai simetriški marškiniai, suknelės su nėriniais. Japonijos kultūros ir kraštovaizdžio įkvėptos aplikacijos ir siuviniai puošia striukes, paltus, švarkus, kelnes ir palaidines. Kolekcijoje vyrauja kelių spalvų paletė: nepamiršta klasika – baltos, juodos ir tamsiai mėlynos spalvos; lengumas ir pavasario gamta – žydra spalva ir sezono „top“ – rausva ir chaki spalvos.

Nors kolekcijos pagrindinės natos yra audinio tekstūra ir raštai, dizaineriai nepamiršo ir išskirtinių aksesuarų. Sezono aksesuarų akcentai: aksominiai sandalai, diržai su puošniomis sagtimis, „čokeris“ bei plaukų puošmenos.

X