Pranešimai spaudai

Ketvirtadienis, 18/10/2012

Ilgai lauktos įžymybių transformacijos – naujausiame „Magic“ žurnale

Jau pasirodė trečiasis mados ir stiliaus centro EUROPA leidžiamo periodinio žurnalo „Magic“ numeris. Jame – Lietuvos įžymybių drąsios ir netikėtos stiliaus transformacijos, pokalbiai mados temomis, pasaulio garsenybių interviu.

„Naujausiame „Magic“ numeryje kalbama virsmo, atsinaujinimo temomis, tad versdami puslapius matysite ne vieną įvaizdžio eksperimentą“, – žada mados ir stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Nepamiršta ir edukacinė žurnalo funkcija – skaitytojams pateikiame originalių istorijų „iš pirmų lūpų“ ir interviu su pasaulinio garso mados kūrėjais“.

Pasak G. Urnevičienės, spindintys žurnalo herojų veidai neišduoda, kokių įvairialypių jausmų teko jiems patirti eksperimentuojant su savo įvaizdžiu fotosesijos metu: vieniems tai buvo įdomus žaidimas, kitiems – beveik kasdienybės dalis, tačiau buvo ir tokių, kuriems toks virsmas buvo ganėtinai intymus ir netikėtas. „Tačiau transformacijos idėja pasirinkta neatsitiktinai: šis ruduo – ir savotiško „Europos“ atgimimo laikotarpis, kai centras pasipildė net aštuoniomis naujomis pasaulinio garso mados namams atstovaujančiomis parduotuvėmis su gausybe mados gurmanams skirtų drabužių ir aksesuarų, – pastebi G. Urnevičienė. – Dabartinį centrą galėčiau prilyginti atvaizdui veidrodyje grįžus iš kirpyklos – pažįstamam, bet tuo pat metu ir maloniai stebinančiam“.

Etiketo žinovo Giedriaus Drukteinio ir interneto sprendimų guru Dariaus Bagdžiūno samprotavimus apie vyrišką kostiumą, aktoriaus Arūno Sakalausko, modelio ir stilistės Astos Valentaitės, verslo konsultantės Rasos Martens stiliaus transformacijas, italų menininko Daniele Costa interviu bei kitų žurnalo herojų įdomūs pokalbiai, rekomendacijos aprangai bei mados tendencijos – visa tai naujausiame „Magic“ numeryje ir svetainėje pceuropa.lt.

 

X