Naujienos

  • MO_europa_summer
Parduotuvių naujienos
Trečiadienis, 3/05/2017

HOLIVUDO KARŠČIO ĮKVĖPTA MOHITO VASAROS KAMPANIJA – „HOLLYWOOD HEAT”

Nors pavasaris nelepino šiluma ir greičiausiai dar nespėjote pasidžiaugti visais pavasario pirkiniais, tačiau kalendorinė vasara jau irgi ne už kalnų. Prekės ženklas MOHITO sveikina su artėjančia vasara ir pristato karštą naujieną – „Hollywood Heat“ kolekciją ir jos įvaizdinę kampaniją. Prabangios vilos interjero fonas tapo pagrindine kolekcijos ašimi, o nauja vasaros kolekcija atskleidė moters žavesį ir grožį. Gundančios suknelės, apnuoginti pečiai, blizgūs audiniai ir švelnios pastelinės spalvos – tokia bus MOHITO vasara!

Kuriant vasaros kolekciją pagrindinė dizainerių mintis buvo paversti MOHITO moterį tarsi Holivudo filmų žvaigžde. Prabangi aplinka įkvėpė sukurti puošnaus ir kasdieniško stiliaus įvaizdį, kuris intriguotų ir būtų kitoks nei mes įpratę matyti. Šio sezono top tendencija – pižamos stiliaus apranga, kuri neaplėnkė ir MOHITO vasaros įvaizdžio. Daugelio kritiškai vertinamas miegamojo drabužių stilius šioje MOHITO kolekcijoje nėra toks ryškus ir pastebimas, todėl tiks bei patiks visoms mados ikonoms.

Be super moteriškų suknelių, kurios yra vizitinė prekės ženklo MOHITO kortelė, šio vasaros sezono must – have prekė yra kostiumas: švarkas dekoruotas auksinėmis sagomis ir kelnės aukštu juosmeniu. Po švarku drąsiai rinkitės dar vis ant mados podiumų karaliaujančias braletes ar korsetus, o vakarui vietoj kelnių derinkite satino šortus. Visi kolekcijos drabužiai puikiai dera tarpusavyje ir kurti universalius drabužių derinius kiekvienai dienai bus labai paprasta.

Šifonas – pagrindinis MOHITO vasaros kolekcijos audinys. Jis naudojamas ne tik suknelėms ar tunikoms, bet ir sijonams ar palaidinėms siūti. Tradiciškai vasaros kolekcijose dominuoja daug aksesuarų. Juk pakabinus šiltus paltus ir megztinius į spintas ateina laikas įvaizdį kurti su papildomais elementais. Šį sezoną prie šifoninės suknelės derinkite rožines basutes, nes jos yra visos MOHITO vasaros kolekcijos pagrindas!

 

Kolekcijos drabužius ir aksesuarus galite įsigyti MOHITO parduotuvėse bei nusipirkti internetu www.mohito.com

 

Fotosesijos komanda:

Fotografas: Marcin Kempski / ilike-photo.com

Modelis: Daga Ziober / Model +

Fotografo asistentas: Michał Kluszczyński / ilike-photo.com

Stilius: Karolina Gruszecka

Makiažas: Sandy Ganzer / Forward Artists

Plaukų stilius: Charles McNair / Jed Root

Gamyba: I LIKE PHOTO

Nuotraukų korekcija: Paweł Milewski / ilike-photo.com

Kūrybos vadovė: Kaja Wojtyga/MOHITO

Reklamos vadovas: Robert Machałek/MOHITO

X