Shops
  • ALIKANTE_main_1509

Alikante

2 aukštasMob. +370 655 18957Place in plan

Alikantė – tai ispanų avalynės pramonės tradicijų lopšys, todėl parduotuvė „Alikante“ yra išskirtinai ispaniškų batų oazė. Tiesa, p.c. EUROPA prie jų prisijungia ir keli italų vardai, išpažįstantys giminingas vertybes avalynės gamyboje. Šių šalių kilmės apavas visada pasižymi ypač gera ir minkšta oda, akį patikimumu traukiančiu pasiuvimu, autentišku dizainu. Dėl parduotuvės mažumo čia rasite labai išskirtinius modelius tik iš pačių naujausių kolekcijų. Moteris čia apauti siūlosi „Hispanitas“, „Pedro Miralles“, „Unisa“, „Bell Sueno“, „Cressy“, italai „Maripe“. Vyrų apavu rūpinasi „Tósso“ ir „Dashton“. Parduotuvėje rasite ir tų pačių gamintojų pristatomų rankinių.

„Hispanitas“. Viso dizaino įkvėpimu kompanija mato „Hispanitas“ moterį: miestietė, dinamiška ir iniciatyvi, matanti savo batus kaip sąjungininkus, kurie geba prilygti jos kasdieniam ritmui. „Hispanitas“ produkcija eksportuojama 35 šalyse, tai – vienas sėkmingiausių ispaniškų vardų mados pramonėje.

„Unisa“. Vardo istorija prasidėjo 1973 m. nuo „espadrilių“ – batelių virveliniais padais. Juos įkvėpė Côte d’Azur pakrantėje įsikūrusių kavinių šiaudiniai stogai. Žaismingą kurorto įkvėptą dvasią ženklas išlaikė, bet vėliau praplėtė asortimentą, kuriamą tarptautinės dizainerių komandos.

„Pedro Miralles“. Penkiuose žemynuose parduodamas, aibę tarptautinių apdovanojimų susižėręs avalynės gamintojų vardas. Madingi, seksualūs ir lengvai avimi – tokia yra „Pedro Miralles“, batus siuvančių nuo 1959 m., mantra. Šis ispanų ženklas kuria batelius, kurie visada yra šiek tiek avant-garde ir labai gero kainos ir kokybės santykio.

 www.alikante.lt

 www.hispanitas.com

 www.pedromiralles.es

 www.unisa-europa.com

 www.cressy.es

 www.maripe.com

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X