Shops
  • ShiShi_geles_0978_main

Shi shi gėlės

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 248 7033; +370 (670) 22 666Place in plan

„Išmokyk mane išgirsti
Kvepiantį žiedą gėlės,
Gimstantį sielos troškulį
Lašelyje rasos.“

Giedrė Rein

Kiekviena proga laukia savo puokštės ar vieno gražaus gėlės žiedo. Salone „Interjeras ir gėlės“ pirmame p.c. EUROPA aukšte jų yra labai įvairių ir labai šiuolaikiškų. Tulpės, rožės, vandens lelijos, hortenzijos, eustomos, gerberos, hiacintai, frezijos, kardeliai, bijūnai, gėlės vazonuose… Salone galite įsigyti gyvų ar dirbtinių gėlių, paprašyti profesionalaus floristo sukurti puokštę. „Interjeras ir gėlės“ floristai kuria ir progines, šventines puokštes, kompozicijas pagal užsakymus, ką jau kalbėti apie vestuvių puokštes – jas galite užsakyti tiek nuotakai, tiek visai palydai. Jūsų pageidavimu papuošime pokylių salę, automobilį, bažnyčią. Galite užsakyti gėlių, kurios bus pristatytos Jums į namus.

Salone taip pat galite įsigyti SHISHI dirbtinių gėlių, interjero detalių, vazų ir vazonų. SHISHI – viena didžiausių kompanijų, užsiimančių floristiniu patalpų dekoravimu Skandinavijos ir Baltijos šalyse. SHISHI turi pakankamai resursų įgyvendinti net didžiausius projektus, kurių užsakovai – tarptautiniai bankai, restoranai, salonai, klubai. Kompanijos siekis – siūlyti alternatyvius ir šiuolaikiškus produktus, kurie interjerui teiktų jaukumą bei lengvumą. Svarbiausias tikslas – stilingas bei originalaus dekoras.

Lietuvoje oficialus SHISHI firmos atstovas yra UAB „Interjeras ir gėlės”. Veikla Lietuvoje pradėta 2000 metais. Firmoje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai.

 www.shishi.lt

MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Monday, 19/11/2018 Gražiausios metų šventės ir Naujųjų karnavalas jau taip arti! Prekės ženklas MOHITO ne tik spindės ir žvilgės, bet ir kvies būti elegancijos ikona. Naujausia MOHITO kolekcija „Day and Night Glitter“ grįžta prie itin moteriško 1980 – ųjų dešimtmečio, kai blizgios tekstūros ir klasika buvo labai madinga, o drabužių siluetas pabrėždavo šarmingą moteriškumą.MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
X