Shops
  • ShiShi_geles_0978_main

Shi shi gėlės

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 248 7033; +370 (670) 22 666Place in plan

„Išmokyk mane išgirsti
Kvepiantį žiedą gėlės,
Gimstantį sielos troškulį
Lašelyje rasos.“

Giedrė Rein

Kiekviena proga laukia savo puokštės ar vieno gražaus gėlės žiedo. Salone „Interjeras ir gėlės“ pirmame p.c. EUROPA aukšte jų yra labai įvairių ir labai šiuolaikiškų. Tulpės, rožės, vandens lelijos, hortenzijos, eustomos, gerberos, hiacintai, frezijos, kardeliai, bijūnai, gėlės vazonuose… Salone galite įsigyti gyvų ar dirbtinių gėlių, paprašyti profesionalaus floristo sukurti puokštę. „Interjeras ir gėlės“ floristai kuria ir progines, šventines puokštes, kompozicijas pagal užsakymus, ką jau kalbėti apie vestuvių puokštes – jas galite užsakyti tiek nuotakai, tiek visai palydai. Jūsų pageidavimu papuošime pokylių salę, automobilį, bažnyčią. Galite užsakyti gėlių, kurios bus pristatytos Jums į namus.

Salone taip pat galite įsigyti SHISHI dirbtinių gėlių, interjero detalių, vazų ir vazonų. SHISHI – viena didžiausių kompanijų, užsiimančių floristiniu patalpų dekoravimu Skandinavijos ir Baltijos šalyse. SHISHI turi pakankamai resursų įgyvendinti net didžiausius projektus, kurių užsakovai – tarptautiniai bankai, restoranai, salonai, klubai. Kompanijos siekis – siūlyti alternatyvius ir šiuolaikiškus produktus, kurie interjerui teiktų jaukumą bei lengvumą. Svarbiausias tikslas – stilingas bei originalaus dekoras.

Lietuvoje oficialus SHISHI firmos atstovas yra UAB „Interjeras ir gėlės”. Veikla Lietuvoje pradėta 2000 metais. Firmoje dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai.

 www.shishi.lt

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X