Shops
  • vidine_635x350

C&D Style

2 FLOORTEL: 8 671 23828Place in plan

„C&D Style“ – dovanų, namų interjero ir tekstilės salonas. Įspūdingi indai, patalynė, keramika, elegantiški albumai, nuotraukų dėžutės, rėmeliai ir daugybė gražias emocijas sukeliančių daiktų. Kiekvienas užsukęs į „C&D Style“ saloną p.c. EUROPA nesunkiai tampa kūrėju – savo namų, artimųjų aplinkos. Tai erdvė pilna idėjų gražiai gyventi ir dovanoti.

Vokiečių gamintojo „Philippi“ biuro aksesuarai, stalo žaidimai, laikrodžiai maloniai nustebins verslo atstovus, o norintys pajusti gyvenimo kokybę atras prabangius prancūzų firmos „Yves Delorme“ tekstilės gaminius – patalynę, rankšluosčius, chalatus. Spalvingos italų gamintojo „Basseti“ lovatiesės, pagalvėlės kiekvieno namams suteiks naują skambesį. Kompanijos „Kenzo“ namų tekstilės produkcija apsvaigina neabejingus šių unikalių mados namų stiliui. Salone taip pat pristatomi ir šie vardai: šiuolaikiško dizaino „Salt & Pepper“, skandinaviškai gryni „Brostes design“, išskirtinai tviskantys „Bohemia Jihlava a.s.“, prancūziškai rafinuoti „Fremaux“, inovatyvaus dizaino „Umbra“, „L‘Occitane“ prancūziška kosmetika.

„Philippi“. Nepaprastai sukurti produktai tiems, kurie mėgsta grožį iki pačių smulkiausių detalių, kaip ir pats įmonės įkūrėjas vokietis Janas Filipi. Tobulos linijos, švarios spalvos, nepriekaištingos formos, aukščiausios kokybės medžiagos. Forma seka funkciją, medžiagos pasitelkiamos tik rinktinės, meilė paslėpta detalėse – tokie „Philippi“ dizaino principai. Šis stilius tiktų bet kuriam – jis neužgožia žmogaus prigimties, pabrėžia grožį, sukuria rafinuotą nuotaiką. Jau dvidešimt metų „Philippi“ kūriniai neprilygstamai subtilūs.

„Yves Delorme“. „Yves Delorme“ tekstilė – amžina, romantiška klasika. Įspūdingo grožio patalynė, jaukumą kuriančios pagalvėlės, minkštučiai rankšluosčiai ir chalatai – preciziška estetika, bei tikroji elegancija. Visuose „Yves Delorme“ gaminiuose atsispindi aistra menui, juose derinami naujausi technologijų išradimai su gražiausiomis tradicinėmis medžiagomis. Įmonė yra garsios prancūzų šeimai priklausančios grupės „Fremaux Delorme“ dalis. Savo meistrystę šie tobulina jau nuo 1845 m.

„Kenzo“. Takada Kenzo žinomas kaip paryžietiškiausias japonas. Jis pirmas sujungė Rytų ir Vakarų dizainą. „Kenzo“ mados namų kūryba saulėta, gaivi, spalvinga, gausi netikėtų derinių ir energijos. „Kenzo“ namams skirta linija kasmet plečiama, o „C&D Style” parduotuvėje p.c. EUROPA „Kenzo“ tekstilę atpažinsite iš spalvų, gėlėtų raštų, paprastų formų, bet labiausiai – iš modernios etninės nuotaikos. Takada Kenzo spalvingos vizijos jam užtikrino vietą amžinų dizainerių panteone.

 www.cdstyle.lt

 C&D Style

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X