Shops
  • MAXIMA_635x350_main

Maxima XX

1 AUKŠTASTEL. +370 ( 5) 2102522Place in plan

Atsižvelgusi į skirtingus pirkimo poreikius, „Maxima“ sukūrė įvairių dydžių parduotuves. „MAXIMA XX“ – tai maža ir patogi parduotuvė, į kurią žmonės užsuka, norėdami reikalingiausius produktus nusipirkti greitai ir lengvai.

Parduotuvėje „Maxima XX“ , įsikūrusioje p. c. EUROPA,  pirkėjams siūlomas didesnis nei 10 tūkst. įvairių pavadinimų maisto produktų ir pramoninių prekių asortimentas. Čia galima įsigyti įvairių mėsos, paukštienos, žuvies gaminių, duonos, pieno produktų, įvairių salotų, mišrainių, čia pat grilyje iškeptų gaminių, tortų, pyragaičių ir kitų prekių. Apie viską pagalvota.

Parduotuvės „Maxima XX“ darbo laikas:

I-V  8.00-22.00
VI-VII 9.00-22.00

 www.maxima.lt

 Maxima

Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Dovanokite unikalų rinkinį! Monday, 12/11/2018 Per šventes pradžiuginkite savo artimuosius išskirtiniu rinkiniu iš DOUGLAS Home Spa ir Les Delices kolekcijų! Pirkite bet kuriuos 3 produktus, mokėkite už 2 ir gaukite stilingą dėžutę dovanų! Nemokama mažiausios kainos prekė.Dovanokite unikalų rinkinį! Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
X