Shops

Douglas

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 2 73 05 98Place in plan

KIEKVIENA DIENA PRIPILDYTA GROŽIO, TODĖL NORIME SU JUMIS JUO DALINTIS KASDIEN!

DOUGLAS – tai didžiausias Europoje parfumerijos ir kosmetikos parduotuvių tinklas, siūlantis įspūdingai gausų grožio priemonių asortimentą. Čia rasite ir Jūsų mėgstamiausių kasdienių, ir garsiausių pasaulyje prekių ženklų grožio puoselėjimo priemonių.

„Douglas“ siūlo rinktis iš daugiau nei 200 garsiausių prekių ženklų. Ieškantiems išskirtinumo siūlome rinktis iš žymiausių prekės ženklų: „Chanel“, „Christian Dior“, „Gucci“ ir daugybės kitų. Be to, „Douglas“ yra vienintelė vieta, kurioje surasite „Artemis“ kosmetikos, „Sisley“ ar „Toni Gard“ mados namų aromatų.

Tiems, kurie pirmenybę teikia puikiai kokybei už prieinamą kainą siūlome rinktis „NYX“, „L‘oreal“, „MaxFactor“ ir kitų gerai žinomų gamintojų produktus arba išbandyti „Douglas“ priemonių liniją. Ar žinote apie DOUGLAS parduotuvėje teikiamas paslaugas?

„Douglas“ nėra paprasta kosmetikos parduotuvė, čia ne tik apsipirksite, bet ir turėsite galimybę pasilepinti išskirtinėmis grožio procedūromis. Mūsų grožio meistrai padės pasipuošti šventiniam vakarui ir sukurs madingą makiažą, palepins veido ar rankų odą. Jei ieškote dovanos, ne tik padėsime išsirinkti, bet ir dailiai supakuosime, o prireikus pridėsime ir žaismingą atvirutę. „Douglas“ konsultantės visuomet atsakys į jums rūpimus klausimus bei patars, kaip išsirinkti tinkamiausią kosmetiką ar parfumeriją. Reikia laiko apsispręsti? Įsigykite produkto mėginį, o išsirinkę labiausiai patikusį galėsite sugrįžti. Be to, visuomet supažindinsime jus su karčiausiomis grožio pasaulio naujienomis ir suteiksime progą pirmiesiems išbandyti naujausius aromatus ar kosmetiką.

Douglas makiažo mokykla kviečia į praktinius makiažo užsiėmimus! DOUGLAS grožio meistrų pagalba pagilinsite žinias ir sužinosite paslaptis, kaip teisingai pasidaryti sau tinkamą makiažą bet kokiai progai.

 

PAMOKOS PROGRAMA:

•  Makiažo atlikimo eiliškumas.

•  Spalvų reikšmė, derinimas ir harmonija. Jums tinkančių spalvų parinkimas.

•  Dieninis makiažas, vakarinis makiažas, išryškinantis gražiausius Jūsų veido bruožus.

Pamokos trukmė – 2 val.

 

Kaina: 30 € (už kuriuos galėsite įsigyti produktų)

Douglas – Jūsų grožio partneris!

X