Shops
  • Strellson_8636_main

Strellson

1 AUKŠTASTEL. +370 5 2636671Place in plan

Mados ženklas iš Šveicarijos „Strellson“ – tai stilius moderniems šių laikų miesto vyrams. Jie skubantys įvairių sričių profesionalai, bet neaplaidūs savo išvaizdai. Jų stilius – nerūpestingai preciziškas. Tokių vyrų spintoje tradicinį kostiumą ir apsmukusius laisvalaikio džinsus išstumia moderni aprangos sistema: kiekvienas drabužis turi ir dalykinio, ir laisvalaikio stiliaus ypatybių, kad drabužius būtų galima be vargo derinti tarpusavyje.

„Strellon“ salone p.c. EUROPA kolekcijos suskirstytos į laisvalaikio Sportswear ir dalykiškesnę Premium linijas, tačiau pagrindiniai vyro garderobo elementai – švarkai, kelnės, marškiniai, megztiniai – perima abiejų linijų geriausias savybes. Ypatingas „Strellson“ drabužių požymis – slim fit  kirpimas. Tai drabužių konstruktorių meistrystė, kuri ištiesina ir sustiprina bet kurio vyro siluetą.

 „Strellson“ nepamiršta nustebinti savo gerbėjų ir sumaniomis detalėmis, netikėtais puošybos elementais – užtrauktukais kostiumo kišenėse, kitonišku kirpimu, sagtimis prie apykaklės, kurie aprangai suteikia užtektinai nerūpestingumo, tačiau išlaiko vyrą rafinuoto stiliaus zonoje. Šiuos kriterijus atitinka ir išraiškinga avalynė bei aksesuarai Nuo pat ženklo sukūrimo pradžios 1985 metais buvusiems „Hugo Boss“ savininkams bei „Stellson“ įkūrėjams Jochenui ir Uwe Holy itin rūpėjo, kad jųdviejų kuriami drabužiai atrodytų šiuolaikiški ir atitiktų užimtų vyrų poreikius. 

 www.strellson.com

 Strellson

Brands
    Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
    X