Shops
  • Strellson_8636_main

Strellson

1 AUKŠTASTEL. +370 5 2636671Place in plan

Mados ženklas iš Šveicarijos „Strellson“ – tai stilius moderniems šių laikų miesto vyrams. Jie skubantys įvairių sričių profesionalai, bet neaplaidūs savo išvaizdai. Jų stilius – nerūpestingai preciziškas. Tokių vyrų spintoje tradicinį kostiumą ir apsmukusius laisvalaikio džinsus išstumia moderni aprangos sistema: kiekvienas drabužis turi ir dalykinio, ir laisvalaikio stiliaus ypatybių, kad drabužius būtų galima be vargo derinti tarpusavyje.

„Strellon“ salone p.c. EUROPA kolekcijos suskirstytos į laisvalaikio Sportswear ir dalykiškesnę Premium linijas, tačiau pagrindiniai vyro garderobo elementai – švarkai, kelnės, marškiniai, megztiniai – perima abiejų linijų geriausias savybes. Ypatingas „Strellson“ drabužių požymis – slim fit  kirpimas. Tai drabužių konstruktorių meistrystė, kuri ištiesina ir sustiprina bet kurio vyro siluetą.

 „Strellson“ nepamiršta nustebinti savo gerbėjų ir sumaniomis detalėmis, netikėtais puošybos elementais – užtrauktukais kostiumo kišenėse, kitonišku kirpimu, sagtimis prie apykaklės, kurie aprangai suteikia užtektinai nerūpestingumo, tačiau išlaiko vyrą rafinuoto stiliaus zonoje. Šiuos kriterijus atitinka ir išraiškinga avalynė bei aksesuarai Nuo pat ženklo sukūrimo pradžios 1985 metais buvusiems „Hugo Boss“ savininkams bei „Stellson“ įkūrėjams Jochenui ir Uwe Holy itin rūpėjo, kad jųdviejų kuriami drabužiai atrodytų šiuolaikiški ir atitiktų užimtų vyrų poreikius. 

 www.strellson.com

 Strellson

Brands
    MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Monday, 19/11/2018 Gražiausios metų šventės ir Naujųjų karnavalas jau taip arti! Prekės ženklas MOHITO ne tik spindės ir žvilgės, bet ir kvies būti elegancijos ikona. Naujausia MOHITO kolekcija „Day and Night Glitter“ grįžta prie itin moteriško 1980 – ųjų dešimtmečio, kai blizgios tekstūros ir klasika buvo labai madinga, o drabužių siluetas pabrėždavo šarmingą moteriškumą.MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
    X