Shops
  • PENNYBLACK_9603_main

Pennyblack

1 AUKŠTASTEL. +370 (5) 273 25 97Place in plan

„Pennyblack“ – tai gimtojoje Italijoje ir už jos ribų plačiu spinduliu moterų mylimas ženklas, priklausantis „Max Mara“ grupei. „Pennyblack“ simbolizuoja aktualią madą, tačiau ryškiausioms sezonų tendencijoms visada suteikia savo sampratą: tai turi būti praktiška, bet šarminga ir charizmatiška. Klasikines linijas, langelius, formas ar spalvas „Pennyblack“ pateikia neatpažįstamai šiuolaikiškai.

„Pennyblack“ salone p.c. EUROPA moterys ras tris ženklo linijas. „Pennyblack Black Label“ – elegantiškas, šiek kiek sofistikuotas dalykinės moters stilius, atitinkantis ir kasdienės darbo rutinos, ir svarbių susitikimų reikalavimus. „Pennyblack Grey Label“ – neformali kasdienė, lengvai dėvima apranga, tinkama savaitgaliams ar laisvalaikio pomėgiams. Ir prašmatniausia –  „Pennyblack Pink Label“ išeiginė linija. Tai žaisminga ir romantiška apranga ypatingoms progoms.

1978 m. Italijoje užgimęs ženklas šiandien jau užsitarnauja pozicijas ir Centrinėje Azijoje, Tolimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje, Australijoje. Ką jau besakyti apie plėtrą Senajame žemyne – modernios, savimi pasitikinčios europietės tiesiog šlovina prašmatnią, bet lengvai dėvimą  „Pennyblack“ madą. 

 www.pennyblack.com

Brands
    Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
    X