Shops
  • MIGLĖ_2723_main

Miglė

2 aukštasMob. +370 683 01191Place in plan

Jau nuo 1991 m. gyvuojanti „Miglė“ prekiauja moterišku bei vyrišku apatiniu trikotažu, maudymosi kostiumėliais, naktiniais marškiniais, namų drabužiais ir įvairiais aksesuarais. Nors parduotuvė, įsikūrusi p.c. EUROPA, nėra didelė, asortimento spektras yra iš tiesų labai platus. Tiek prekių ženklų, tiek paskirties, tiek kainų lygio požiūriu. 

Tarp daugiau nei 15 prekių ženklų parduotuvėje „Miglė“ rasite ir rafinuotus paryžiečius „Chantelle“, kurie nuolat pristato kūnui gražias formas suteikiančių naujovių, ir žymiausią dizainerių kuriamą apatinio trikotažo vardą ikoniškąjį „Calvin Klein“, ir savo dydžių įvairove garsėjantį ženklą „Naturana“ (nuo 32A iki 48 DD) , ir prestižiniuose apatinio trikotažo mados renginiuose mėgstamus „Jolidon“, ir funkcionaliuosius olandus „Elbrina“, ir lietuvius „Utenos trikotažas“ ir daug kitų ženklų iš Ispanijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Tokiu plačiu pasirinkimu ir atidumu kiekvienam pirkėjų segmentui „Miglė“ gali pasigirti, nes nuolat domisi rinkos naujovėmis, lankosi pasaulinėse apatinio trikotažo parodose Paryžiuje, Lyone. „Miglė“ šiuo metu valdo jau 14 parduotuvių.

 www.migle.lt

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ 64 ways to be yourself Friday, 29/06/2012 I’m terrified of so many things, yet am somehow not afraid to wear anything
X