Shops
  • MIGLĖ_2723_main

Miglė

2 aukštasMob. +370 683 01191Place in plan

Jau nuo 1991 m. gyvuojanti „Miglė“ prekiauja moterišku bei vyrišku apatiniu trikotažu, maudymosi kostiumėliais, naktiniais marškiniais, namų drabužiais ir įvairiais aksesuarais. Nors parduotuvė, įsikūrusi p.c. EUROPA, nėra didelė, asortimento spektras yra iš tiesų labai platus. Tiek prekių ženklų, tiek paskirties, tiek kainų lygio požiūriu. 

Tarp daugiau nei 15 prekių ženklų parduotuvėje „Miglė“ rasite ir rafinuotus paryžiečius „Chantelle“, kurie nuolat pristato kūnui gražias formas suteikiančių naujovių, ir žymiausią dizainerių kuriamą apatinio trikotažo vardą ikoniškąjį „Calvin Klein“, ir savo dydžių įvairove garsėjantį ženklą „Naturana“ (nuo 32A iki 48 DD) , ir prestižiniuose apatinio trikotažo mados renginiuose mėgstamus „Jolidon“, ir funkcionaliuosius olandus „Elbrina“, ir lietuvius „Utenos trikotažas“ ir daug kitų ženklų iš Ispanijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Tokiu plačiu pasirinkimu ir atidumu kiekvienam pirkėjų segmentui „Miglė“ gali pasigirti, nes nuolat domisi rinkos naujovėmis, lankosi pasaulinėse apatinio trikotažo parodose Paryžiuje, Lyone. „Miglė“ šiuo metu valdo jau 14 parduotuvių.

 www.migle.lt

„Mohito“ pavasaris 2019. Natūralumas, klasika ir švelnūs atspalviai Friday, 15/02/2019 MOHITO pavasarį pasitinka pristatydama kolekciją, kuri koja kojon žengia su pasaulinėmis mados tendencijomis, o dizaineriai subtiliai ir stilingai interpretuoja etno bet safari stiliaus elementus. Kolekcijoje atsigręžiama į natūralumą, kuris pabrėžiamas ne tik spalvinėje drabužių gamoje, bet ir medžiagose. Vyrauja lino audinys bei kitos natūralios medžiagos.„Mohito“ pavasaris 2019. Natūralumas, klasika ir švelnūs atspalviai Naujas Mandarina Duck sezonas prasidėjo Wednesday, 13/02/2019 Naujas Mandarina Duck sezonas prasidėjo! Karščiausios naujienos, netikėčiausi sprendimai ir galimybė per kelias minutes tapti išskirtinei – vienintelėje Mandarina Duck parduotuvėje Lietuvoje!Naujas Mandarina Duck sezonas prasidėjo Nepasiklysk barzdoje Monday, 11/02/2019 „Krinona“ parduotuvėse taikoma 15% nuolaida kirpimo, dailinimo mašinėlėms ir barzdaskutėms!  Kai norėsis greitai nusiskųsti plaukelius ar suformuoti dailia barzdą šios priemonės tikrai pravers. Kiekvienas vyras atras, tai ko jam reikia „Krinona“ parduotuvėse.Nepasiklysk barzdoje Supergalių konkursas! Monday, 11/02/2019 Herojai „Stretch“ turi neįtikėtiną supergalią! Patempk „Strech“ herojų už rankų arba kojų ir stebėk, koks ilgas jis taps!Supergalių konkursas! Visiems BABOR lūpų dažams -30% nuolaida!* Thursday, 7/02/2019 Visą vasario mėnesį BABOR Lip Colour lūpų dažams taikoma -30% nuolaida!*Visiems BABOR lūpų dažams -30% nuolaida!* 64 ways to be yourself Friday, 29/06/2012 I’m terrified of so many things, yet am somehow not afraid to wear anything
X