Shops
  • gant_2352

Gant

2 aukštasTel. +370 (5) 248 7178Place in plan

Prekės ženklas GANT buvo sukurtas 1949 m. Amerikos Rytų pakrantėje, kol palaipsniui užvaldė ir senąjį žemyną – Europą. Apibendrinant galima pasakyti taip: amerikietiškas pragmatizmas sutiko europiečio manieringumą. Tokių vertybių derinys padėjo GANT tapti pasaulinio masto ženklu.

Visa tai užvirė, kai Bernardas Gantmacheris, kilęs iš Ukrainos, pradėjo siūti maršinius kitoms įmonėms. Klientai jo siūtus marškinius pamėgo. Kad užtikrintų klientus, jog jie kaskart gauna tą pačią aukštą kokybę, B. Gantmacheris visiems savo siuvamiems marškiniams prikabino žymiąją „deimantinę“ G etiketę. Greitai visi ir tekalbėjo apie „G“ ženklą, reikalaudami dar. Netrukus buvo įkurtas šeimos verslas. Prie Bernardo ir jo žmonos – sagų ir sagų kilpų specialistės – prisijungė jų sūnūs, ir GANT tapo didžiuliai.

Drabužių pramonei GANT pasiūlė ne vieną kūrybingą naujovę, visų kompanijų naudojamą ir šiandien. Jie buvo pirmieji, kurie Jungtinėse Amerikos valstijose išpopuliarino sagutes ant marškinių apykaklės. Vėliau atsirado ir sagutė apykaklės gale, prilaikanti kaklaraištį, ir marškinių klostė nugaroje, ir kilpa apykaklės gale, sukurta, kad tvarkingieji Jeilio universiteto studentai galėtų ramūs pasikabinti marškinius persirengimo spintelėse.

GANT  parduotuvėje EUROPOJE pastebėsite, kad viskas prasidėjo nuo marškinių, bet ties jais toli gražu nesustojo. Dabar GANT stiprybė yra ir itin platus drabužių pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams.

www.gant.com

Gant

El. paštas: gantas@burda.lt

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X