Shops
  • APRANGA_8618_main

Apranga

1 AUKŠTAS+370 (5) 275 49 71Place in plan

Patikimos parduotuvės statusą jau senokai užsitarnavusi parduotuvė „Apranga“ p.c. EUROPA – tokia pat sava, tik modernios koncepcijos. Prekių ženklai vyrams ir moterims parduotuvėje išdėstyti atsižvelginat į skubančius šių laikų pirkėjus. Kiekvienas vardas ir gaminys aiškiai išskirti, kad užsukus būtų paprasta atpažinti sau skirtą drabužį, suprasti skirtingų gamintojų braižą. Pagrindinis „Aprangos“ tikslas – išspręsti kasdienės aprangos klausimą.

Moterys „Aprangoje“ p.c. EUROPA renkasi iš italų, mylinčių tikras, labai įvairių figūrų moteris „Rinascimento“, iš klasikai ištikimų elegantiškų „Natali Silhouette“, iš nepretenzingų įvairiapusės kasdienės mados ekspertų „Vila“, iš madingų, bet paprstų „KMX“ ir elegantiško „Simona Conti“ ženklų dizaino.

Vyrams skirti „Tom Tailor“, siūlantys aukštos kokybės nebrangius madingus kasdienius rūbus, džinsų ekspertai iš Danijos „Jack&Jones“, aiškaus ir užtikrinto kasdienio dizaino vokiečiai „Lerros“, subtilūs „Comander“, dalykinė „Fabio Veneti“ apranga, lietuviškas apatinis trikotažas.
 www.apranga.lt

MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Monday, 19/11/2018 Gražiausios metų šventės ir Naujųjų karnavalas jau taip arti! Prekės ženklas MOHITO ne tik spindės ir žvilgės, bet ir kvies būti elegancijos ikona. Naujausia MOHITO kolekcija „Day and Night Glitter“ grįžta prie itin moteriško 1980 – ųjų dešimtmečio, kai blizgios tekstūros ir klasika buvo labai madinga, o drabužių siluetas pabrėždavo šarmingą moteriškumą.MOHITO šventinė kolekcija „Day and Night Glitter“ Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Thursday, 15/11/2018 Nors į Lietuvą atkeliavęs šaltasis sezonas verčia apsirengti šilčiau, storesni drabužiai netrukdo atrodyti stilingai, sako Viktorija Šaulytė. Ištikimiausiems prekybos centro „Europa“ lankytojams stilistė atskleidė, kokios šaltojo sezono mados tendencijos vyrauja šįmet.Šaltojo sezono stilius: 5 Viktorijos Šaulytės „must have“ Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! Tuesday, 6/11/2018 Išskirtiniai lapkričio mėnesio pasiūlymai DOUGLAS parduotuvėje. Nuolaidos iki 50 %! PALEPINK SAVE! Tuesday, 6/11/2018 Juk tam, kad mūsų veido oda ir visas kūnas atrodytų sveikai ir spinduliuotų grožiu, reikia pasirūpinti tiek daug priemonių - valikliais, kremais, kaukėmis, šveitikliais, aliejais, o taip pat reikia nepamiršti, kad kūnu reikia rūpintis ir iš vidaus. Tam, kad nepasimestum visoje šioje gausybėje, užsuk į parduotuves DROGAS, kur tavę laukia nuolaidos iki 40% veido ir kūno priežiūros priemonėms ir naudingi patarimai!PALEPINK SAVE! PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą! Tuesday, 6/11/2018 Aplankykite mus THE HOME STORY salone ir atraskite naujausią FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE kvepalų, kosmetikos bei namų kvapų ir aromatinių žvakių kolekciją!PIRMĄ KARTĄ Lietuvoje pristatome ikonišką FRAGONARD PARFUMEUR À GRASSE prekinį ženklą!
X