Shops
  • APRANGA_8618_main

Apranga

1 AUKŠTAS+370 (5) 275 49 71Place in plan

Patikimos parduotuvės statusą jau senokai užsitarnavusi parduotuvė „Apranga“ p.c. EUROPA – tokia pat sava, tik modernios koncepcijos. Prekių ženklai vyrams ir moterims parduotuvėje išdėstyti atsižvelginat į skubančius šių laikų pirkėjus. Kiekvienas vardas ir gaminys aiškiai išskirti, kad užsukus būtų paprasta atpažinti sau skirtą drabužį, suprasti skirtingų gamintojų braižą. Pagrindinis „Aprangos“ tikslas – išspręsti kasdienės aprangos klausimą.

Moterys „Aprangoje“ p.c. EUROPA renkasi iš italų, mylinčių tikras, labai įvairių figūrų moteris „Rinascimento“, iš klasikai ištikimų elegantiškų „Natali Silhouette“, iš nepretenzingų įvairiapusės kasdienės mados ekspertų „Vila“, iš madingų, bet paprstų „KMX“ ir elegantiško „Simona Conti“ ženklų dizaino.

Vyrams skirti „Tom Tailor“, siūlantys aukštos kokybės nebrangius madingus kasdienius rūbus, džinsų ekspertai iš Danijos „Jack&Jones“, aiškaus ir užtikrinto kasdienio dizaino vokiečiai „Lerros“, subtilūs „Comander“, dalykinė „Fabio Veneti“ apranga, lietuviškas apatinis trikotažas.
 www.apranga.lt

Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! Tuesday, 25/09/2018 Jau kelinti metai Paryžiaus mados savaitė atidaroma išties įspūdingai! Tokios emocijos nebūtų, jeigu ne ETAM madų šou, kuris tituluojamas ne tik vienu seksualiausiu renginiu, bet ir darančiu stipriausią įspūdį dėl savo propaguojamų vertybių.Stebėkime „ETAM“ įspūdingą madų šou kartu! AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
X