Restaurants
  • VAPIANO_DS__0489_main

Vapiano

1 AUKŠTASTEL. +370 5 210 87 54Place in plan

„Vapiano“ – tai naujas mąstymo būdas. Čia maistą „vapianistai“ ruošia iš šviežių produktų, klientams matant – restorane viskas gaminama šviežiai. Net makaronai visada būna švieži. Papildomas privalumas – dar ir novatoriškas aptarnavimo būdas, galvojant apie klientų patogumą. „Vapiano“ – tai vieta pabendrauti. Čia gali ateiti ir vienas, bet nepasijusti vienišas. Netgi mūsų stalai sustatyti taip, kad net nepažįstamieji valgo prie vieno stalo. Taip sukuriamas bendrumo jausmas“, – pasakoja restoranų tinklo Baltijos šalyse ir Suomijoje vadovas  Gert Kerde. Pirmasis Lietuvoje viduržemio jūros regiono maisto restoranas „Vapiano“ prekybos centre EUROPA duris atvėrė 2010 m. rugsėjį.

Virtuvė. Maistas čia gaminamas pagal autentiškus receptus ir tik iš aukštos kokybės itališkų produktų. „Vapiano“ virtuvė yra atvira, patiekalai ruošiami prie restorano svečių akių, todėl jie gali improvizuoti ir drąsiai sakyti savo pageidavimus virėjams. Šviežių prieskonių vazonėliai ant stalų – ne tik puošmena. Restorano svečiai gali pasigardinti patiekalus pagal savo skonį.

Makaronai. „Vapiano“ restorano makaronai turi savo gamybos istoriją, kuri byloja juos prilygstant aukštosios mados kūriniui. Makaronai čia visada švieži, nes gaminami nedidelėje vietos gamyklėlėje. Rankų darbo makaronų pavidalai primena viliojančius raukinius („Pappardelle“, „Campanelle“), dekoratyvias spirales („Fusilli“), preciziškai nuvytus įvairaus storio siūlus („Spaghetti“, „Linguine“, „Tagliatelle“), gurmaniškus, tiesiog juvelyrinius vamzdelius („Penne“, „Conchiglie“), o gardūs ir masinantys švelniai gelsvi ir kakavos atspalviai (rupių miltų makaronų) ypač gundo akį ir žadina apetitą. Ruošiant patiekalą, kiekviena makaronų rūšis su padažu dera savaip. Pavyzdžiui, plokšti spagečiai sugers mažiau padažo negu apskriti „Fusilli“.

Kiti patiekalai ir kava. Traškios salotos su šviežiai pakepta vištiena, jautiena ar krevetėmis, sultingos daržovės ir gardūs padažai – didelė skonių įvairovė, mėgstantiems lengvą maistą. Picų mėgėjai gali rinktis iš daugiau nei 20 originalių receptų. „Vapiano“ kepyklėlėje kasdien ruošiami itališki desertai: naminis tiramisu, panna cotta, sūrio pyragas ir kiti skanėstai.
„Vapiano“ bare galite išgerti ir tikros itališkos kavos „Illy“. Šios kavos mišinys – unikalus. Jo charakterį formuoja net 9 kavos pupelių rūšys, atrinktos keturiose pasaulio šalyse. „Vapiano“ barista, kuriam teko lankytis „Illy“ kavos institute Trieste, sako, kad po pietų visi Italijoje geria vien espreso. „Italų kavos gėrimo tradicijos iš tiesų yra labai griežtos. Rytais jie geria tik kapučino kavą – su bandele, lengva kiaušiniene, užkandžiu, sūriais, desertu. Kapučino – ryto kava. Latės jie išvis nelabai mėgsta. Jei jums tokia patinka, dėl sveikatos ją patartina gerti po deserto. Na, o espreso yra kavų kava,“ – sako Vapiano barista.

Aplinka. Restorane kuriama atvira ir jauki Viduržemio jūros nuotaika. „Yra daugiau kaip šimtas „Vapiano“ restoranų visame pasaulyje, tačiau Vilniaus restoranas – išskirtinis. Čia erdvu, šviesu, atvira – per dvi didžiules stiklo sienas iš gatvės ir iš prekybos centro patenka daug šviesos, miestietiško gyvenimo akimirkų. Planavimo požiūriu tai vienas geriausių „Vapiano“ pasaulyje, į tai įdėjome labai daug darbo ir idėjų“, – džiaugiasi G. Kerde.

Aptarnavimas. Greitas aptarnavimas „Vapiano“ įmanomas dėl šiuolaikinių technologijų taikymo. Atėjus į restoraną, įteikiamos magnetinės kortelės, kuriose saugomi visi užsakymai, todėl svečias turi daugiau laisvės ir sutaupo laiko, nes nereikia laukti padavėjo.

Restorano vardas „Vapiano“ yra kilęs iš itališko posakio „Chi va piano va sano e va lontano“, reiškiančio „Žmogus, kuris per gyvenimą žengia lengvai, bus sveikas ir ilgaamžis“. Tačiau Gert Kerde juokauja, kad šis žodis vienądien taps bendriniu.

 

Šunų susitikimas II Thursday, 20/09/2018 1, 2, 3 registruojamės į antrąjį šunų susitikimą! Nepraleiskite progos išgirsti naudingos informacijos, susipažinti su augintinių šeimininkais ir smagiai atsisveikinti su mūsų vasaros terasa! Ar dažnai svarstote, kur galėtumėte praleisti penktadienio vakarą su savo augintiniu ir artimaisiais?Šunų susitikimas II Vapiano ypatingieji Wednesday, 19/09/2018 URBAN GARDEN rudens sezono specialieji pasiūlymai jau atkeliavo į Vapiano! Kviečiame skanauti rudeniškų Italijos gėrybių!Vapiano ypatingieji Rugsėjo mėnesio pasiūlymai parduotuvėje Douglas! Tuesday, 18/09/2018 Rugsėjo mėnesio pasiūlymai parduotuvėje Douglas! Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Friday, 14/09/2018 Nauja rudens/žiemos kolekcija pasakoja istoriją apie magišką šaltąjį metų laiką, kuris mus nuteikia ramybei, gamtos grožiui. Įvairiais dekoro elementais jis atsikartoja ir naujos kolekcijos patalynėse. Aiški spalvų paletė – natūralūs, prabangūs žemės atspalviai atsispindi naujuose dizainuose. Mėlyni ir pilki žiemos tonai žaidžia su opalo šešėliais, kurie pereina į levandos mėlynumą. Švelnios satino tekstūros idealiai glus ir šildys jus šaltą žiemos naktį!Atraskite naujausią Yves Delorme tekstilės kolekciją „Winter Gradens“ Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“ Monday, 10/09/2018 Mūsų odą kasdien veikia stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas. Išbandyk naująjį „Overnight Reset“ serumą - tai lyg grožio miegas buteliuke! Šis inovatyvus produktas pašalina nuovargio požymius ir paskatina naktį odoje vykstančius regeneracijos procesus. Nesvarbu, koks buvo tavo vakaras - kiekvieną rytą pasitik spindėdama!Pabusk graži! Naujasis serumas „Overnight Reset“
AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Wednesday, 19/09/2018 Per pastaruosius 10 metų, MOHITO puošė moteris, kurios myli madą ir vertina netradicinę miesto eleganciją. Ši graži sukaktis buvo naujos AW18 sezono kampanijos įkvėpimo šaltinis, o visa kampanija pristatoma su paprastu klausimu “Ką tau reiškia moteriškumas?” ir grotažyme #celebratefemininity.AW18 sezono „Mohito“ kampanija – švęskime moteriškumą Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Wednesday, 19/09/2018 Tik pažvelkite kaip ji koketuoja su jumis, skleidžia savo moterišką žavesį, klapsi akytėmis ir kviečia prisėsti šalia. Kas ji? Juk tai žavioji miegančios gražuolės kolekcija „Closed eyes“! Kur ji, ten tik puiki nuotaika ir viskas spindi aplinkui. Žaismingai kiekvienai dienai ir ypatingoms akimirkoms!Ar jau susipažinote su „Miss Etoile“? Perkant BABOR AGE ID – makiažo šepetėlis dovanų! Friday, 14/09/2018 Perkant BABOR AGE ID profesionalios dekoratyvinės kosmetikos priemonių už 70 EUR ir daugiau, dovana – BABOR makiažo šepetėlis!Perkant BABOR AGE ID – makiažo šepetėlis dovanų! Dalyvauk lobio paieškoje ir laimėk rinkinį „Treasure X“! Wednesday, 12/09/2018 Ateik į parduotuvę „XS Žaislai“, surask paslėptą lobį, užpildyk kuponą ir įmesk į loterijos dėžutę. Spalio 3 d. vienam laimingajam dovanosime šaunų rinkinį „Treasure X“!Dalyvauk lobio paieškoje ir laimėk rinkinį „Treasure X“! Naujos kolekcijos Sunday, 9/09/2018 Mes esam mados aukos. Supraskit teisingai, ne naujausios tendencijos mums rūpi, bet būdas išreikšti save. O madą mes laikom it savo nuodėme, kuria neprivalome dalintis su visais. Mes neprivalome teisintis, kodėl išleidome pusę algos. O gal ir visą! Mes jaučiam saldų malonumą įsigydami tai, ko nusipelnėm. Naujausia PC EUROPA rudens - žiemos kolekcija – mėgstantiems saldžias nuodėmes.Naujos kolekcijos
X