Naujienos

  • top3-ban-423
Parduotuvių naujienos
Pirmadienis, 7/05/2018

BIOSALOS GEGUŽĖS MĖNESIO TOP3 – POPULIARIAUSI PRODUKTAI UŽ SUPER KAINĄ

Tradicijas tęsiame ir jau ketvirtą mėnesį iš eilės, kviečiame įsigyti BIOSALA TOP-3 produktus ir skelbiame naują trejetą.
TOP-3 sudaro populiariausi produktai, kurie jus nustebins ne tik savo kokybe, bet ir puikia kaina.
Ekologiški smulkūs avižiniai dribsniai, DAVERT, 1 kg Davert yra viena lyderiaujančių ekologinių įmonių Vokietijoje.
Davert produktai yra sertifikuoti, kruopščiai atrenkami ir tikrinami, laikantis aukščiausių reikalavimų, atitinkančių ES reglamentus.

Avižų dribsniai pagaminti iš pilno grūdo avižų. Tai vienas vertingiausių grūdų bei labai lengvai virškinamas. Avižų dribsniai tinka bet kokiems pusryčiams, košėms ar įvairiems kepiniams. Jie taip pat tinka kotletams, blynams ir apkepams. Turi daug skaidulinių medžiagų. Tinka veganams.

Ekologiškas obuolių actas, BIONA, 750 ml
Šis actas pagamintas iš ekologiškų, šaltai spaustų obuolių sulčių. Actas nebuvo kaitinamas, nepasterizuotas, siekiant išsaugoti jo vertinguosius fermentus, vaisių skonį ir aromatą. Actas tinka salotų užpilams ir padažams.

Antioksidacinis kremas, SPF30 kūnui, MADA
Šio atsparaus vandeniui kremo sudėtis praturtinta miškine žiomene (Northern Dragonhead), kuri puikiai kovoja su pagrindiniu jaunos odos priešu – laisvaisiais radikalais. Aviečių ir braškių sėklų aliejus bei vitaminas E sukuria SPF skydą, o šilkinė permatoma tekstūra ir gaivus kvapas suteikia odai malonios patirtis.

Parduotuvė Biosala

X