Naujienos

  • naujiena_pceuropa_horizontalus.šokoladai
Parduotuvių naujienos
Pirmadienis, 2/10/2017

Rudens atradimams – du nauji skoniai!

Visų pamėgtas šokoladas gali ne tik pradžiuginti, tačiau ir nustebinti nepriekaištingai parinktais pagardais. Saldainių fabrikas „Rūta“ kviečia mėgautis šokoladu, praturtintu įvairiais prieskoniniais augalais ar uogomis! O šį rudenį siūlo rinktis naujus skonių derinius – šokoladą su goji uogomis arba imbieru.

Šokoladas su imbieru pasižymi puikiomis savybėmis. Itin vertinamas prieskoninis augalas – imbieras – suteikia šokoladui aštroką poskonį ir gaivų aromatą. O šokolade, kuriame kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 70 proc., yra daug skaidulinių medžiagų – tai viena naudingiausių maisto sudedamųjų dalių.

Kita naujiena – šokoladas, praturtintas egzotiškomis ir itin vertingomis goji (dygliuotojo ožerškio) uogomis. Ryškios, lyg tekančios saulės spinduliai, nuo seno geros savijautos simboliu laikomos goji uogos šokolade atsiskleidžia saldžiais ir švelniais skonio atspalviais. Jos salstelėjusio ir kartu aitroko skonio, labiausiai vertinamos dėl gausaus antioksidantų kiekio. Šiame šokolade taip pat yra daug vitamino A ir geležies.

Saldainių fabrikas „Rūta“ pasižymi itin gausiu šokoladų su pagardais asortimentu. Daugiau informacijos apie juos rasite čia: http://ruta.lt/produktai/sokoladai

 

UAB „Rūta“

X